top of page

O nás

Jsme rodinné květinářství působící od roku 2019 v Olomouci. Náš příběh se však začal psát na Bouzově, když se syn z řeznické rodiny rozhodl stát zahradníkem. Vystudoval vysokou školu zemědělskou v Brně, oženil se, založil rodinu a  velkou zahradu rodného domu postupně přetvořil v zahradu květinovou. Od prvních výpěstků k větším záhonům, přes produkční foliovníky cesta vedla až k otevření našeho prvního květinářství. Pěstujeme cibuloviny, hlíznaté rostliny, letničky, trvalky a okrasné keře.  Od jara do podzimu u nás naleznete řezané květiny především z vlastní produkce, většinu balkonových a hrnkových květin odebíráme od místních pěstitelů.  Poskytujeme kompletní květinový servis. Věříme, že se vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet.

Mimo květinářství nás také často zastihnete na víkendových trzích v Olomouci, ve stánku za plných kýblů s pestrobarevnou květinovou náloží.

Od roku 2019 jsme držiteli ochrané známky HANÁ regionální produkt®.

Specializujeme se na řezané květiny, které pochází z našich záhonů a těm věnujeme tu nejlepší péči. Jedná se výhradně o sezónní květiny, mezi kterými naleznete kromě růží, alstromerií, tulipánů, narcisů, slunečnic, aster, jiřin a dalších oblíbených letniček a trvalek, také druhy náročnější na pěstování jako je například lisianthus, chryzantémy, LA a OT hybridy lilií. V posledních letech jsme rozšířili sortiment o nově vyšlechtěné odrůdy pivoněk a anglických růží.

Květiny námi vypěstované bezpečně poznáte, jsou opatřeny ochrannou známkou HANÁ regionální produkt® a logem naší firmy. Ochranou známku HANÁ regionální produkt® naleznete také na veškerých našich dekoracích, všechny jsou vytvářené ručně a každá je tak opravdový originál.

Dle vašeho přání vám uvážeme svatební kytici, vyzdobíme tabuli, hrad, sklep, figurínu, kostel, dort, světničku, šaty, domácího mazlíčka nebo cokoliv jiného. Umíme smuteční vazby dárkové kytice, vazby ze sušených květin, dekorace do bytu a mnohem víc. Stačí nám jen nahlédnout do vašich představ, přihodit trochu toho profesionálního umu a (hlavně) popustit uzdu fantazii.

Rádi vás uvítáme v našem květinářství, na trhu, facebooku, instagramu, zkrátka kdekoliv kde se budete v naší společnosti cítit nejlépe.

DSC_5969.jpg

Anna Beranová

květinový specialista

Pokud zrovna nevážu kytice, nevěnuji se květinové výzdobě interiérů, sklizni květin a péči o ně, sleduji floristické trendy a podílím se na chodu květinářství.  Často mne najdete za floristickým pultem, ale i na zahradě při aktivním boji s plevelí.

DSC09341_edited.jpg

Alžběta Pučálková

květinový znalec

Mým úkolem je řídit chod květinářství, zajištovat logistiku a distribuci květin. Vytvářím taktéž kreativní obsah. Proto mne zastihnete jak za floristickým pultem, tak při aranžování výlohy. Na štaflích. V květinářské dílně pod mýma rukama vznikají aranžmá a květinové dekorace, které míří do vašich domovů. Taktéž se podílím na aktivním boji s plevelí.

IMG-3624[19848] 2.jpg

"paní Colombová"

zakladatel a hlavní pěstitel

Stojím za vznikem firmy. Jsem její zakladatel, rostlinolékař, šedá eminence. Mimo veškerou publicitu se věnuji pěstování, vytváření osevních plánů a jejich realizaci. Vynikám v boji se škůdci.

bottom of page